foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

3 évig az ország I. osztályú egyesülete 2013-2015

Az ország egyik legnagyobb darts egyesülete

Férfi és női csapataink meghatározóak az országban

7 éve utánpótlás képző egyesület

Csatlakozz hozzánk, és legyél TE az új BDSE Csillag!

Következő események

Nincsenek események

Ranglisták - 2018

 Magyar Darts Liga - Délkelet-magyarország

Magyar Darts Liga

Rajt:
2018. február 2.
Várható frissítés:
2018. február 3.


Steel Egyéni Nemzeti Bajnokság 

Steel Felnőtt Egyéni Nemzeti Bajnokság

Rajt:
2018. február 10.
Várható frissítés:
2018. február 12.


 Steel Egyéni Nemzeti Bajnokság 

Steel Utánpótlás Nemzeti Bajnokság

Rajt:
2018. február 17.
Várható frissítés:
2018. február 19.


CSAKK Open 2018

Frissítve:
2018. január 25.
Várható frissítés:
2018. február 1.


 

V. BDSE Open

Frissítve:
2018. január 25.
Várható frissítés:
2018. február 24.


Csíki Sör Kupa

Frissítve:
2018. február 4.
Várható frissítés:
2018. március 31.

A „Városok Harca” szarvasi verseny után többen jelezték egyesületünk irányába, hogy szeretnének szervezett körülmények között edzeni, és a későbbiekben versenyezni. Tehát a versenydarts teret tőr magának, és igen is igény van arra, hogy a szeretett sportágunkat felkarolja valaki, menjen előre és törje az utat azok számára, akiknek nincs lehetőségük egyesületet alakítani, versenyekre eljárni. A Szünet DC ez oldalról nyújt segítő jobbot a megye városainak. Úgy tűnik Szarvas beindult és elkapta a darts kórt! Van ám potenciál ebben a megyében, csak menni kell utána, nem pedig ülni a babérokon!

A darts élet fellendítésének következő lépésére a mai napon kerül sor, amikor is egyesületünk edzője, Filyó Tibi megtartja az első edzést Szarvason. Had emeljük ki, hogy nem csak a korábbi „Városok Harca” résztvevők közül jelezték szándékukat az edzésre, hanem a több mint 5000-es taggal rendelkező „Szarvasi fórum” közösségi csoportban is meg lett osztva a hír, és a Szarvasi Turizmus is foglalkozik a témával!

Mindezt köszönhetjük Szabó Istvánnak is, aki nem régen lépet be klubunkba, de annál aktívabban szervezi az eseményeket!

A mai edzés 17:15-kor kezdődik a Galéria Grill Étterem-Sörözőben, Galát Krisztián tulajdonos közreműködésével. Várunk mindenkit nagy-nagy szeretettel, aki szeretne ezzel a csodálatos sporttal komolyabban foglalkozni!

Szabó Pisti munkája, köszönjük!